Salihli'de SportMed Fizyo'dan bir ilk

03 Ocak 2022, Pazartesi
Salihli'de SportMed Fizyo'dan bir ilk

Sağlıklı yaşamın adresi olan SportMed Fizyo, Salihli'de pilates eğitmeni yetiştirme programını gerçekleştirerek, Manisa bölgesinde bir ilki daha hayata geçirdi.

Pilates Anatomisi ve Pilates Matwork 1. Modülü yoğun bir katılım İle SportMed Fizyo Merkezinde Uzman Fizyoterapist, Pilates Eğitmeni Hasan Esat Alagöz’ün eğitmenliğinde gerçekleştirilirken, eğitimde kursiyerlere Pilates Egzersiz sistemi tüm ayrıntıları ile verildi.


Pilatese olan ilginin her geçen gün arttığını anlatan Uzman Fizyoterapist Hasan Esat Alagöz “21 yıllık fizyoterapi ve pilates birikimimizi harmanlayıp bir program çerçevesinde eğitmen arkadaşlarımıza aktarmayı planladık. Bu alana ilgi duyan eğitmenler yetiştirmek için sertifika programları planlıyoruz. Bu programların ilkini yoğun bir katılım ile Salihli’de gerçekleştirdik. Katılımcı kursiyerlere SportMed Fizyo onaylı iki sertifika verdik. Önümüzdeki Şubat ayı içinde de Reformer Pilates Eğitimi planladık. İlgi duyan arkadaşlar şimdiden yerlerini ayırtabilirler. Eğitim ve kursları hakkında bilgi almak isteyenler SportMed Fizyo İnstagram hesaplarını takip ederek ya da 0 505 8913020 - 7150100 telefonlarını arayarak bilgi alabilirler. Eğitimlerimize İzmir’de de devam edeceğiz. Bu alanda kurumumuza ve bize güzel bir ilgi var” diye konuştu.


Planlanan eğitimler hakkında bilgiler veren Alagöz “Önümüzdeki süreçte Pilates Anatomisi, İleri Anatomi, Matwork 1 ve Matwork 2, Reformer 1 ve Reformer 2, Stretching Eğitimi ve Postüral bozukluklarda Pilates kursları düzenleyeceğiz” dedi.

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com