3-9 Ocak Haftası Yansıma ile Gökyüzü Raporu

03 Ocak 2022, Pazartesi
3-9 Ocak Haftası Yansıma ile Gökyüzü Raporu

Merhaba Sevgili Dostlar,

2 Ocak’ta Oğlak Burcu’nda bir yeni ay enerjisi deneyimledik, başlangıç enerjisi taşıması sebebiyle hafta boyunca iş, hedefler, planlama, organize etme, düzen oluşturma,  atılımlar yapma güdüsünde olacağız, yeni adımlar atmak isteyebilir, ilişkilerimizi yapılandırabilir, bununla ilgili atılımlar yapabiliriz. Affetmek isteyebiliriz, hafta genelinde merhamet enerjimizi çalıştırabiliriz, Merkür’ün Kova Burcu’na geçmesi ise özgürlük bakışı açımızı günlendirecek, topluma ilişkin konular, sosyal çevre, gelecekle ilgili yapılanmalar, yeni fikirler, astroloji, uzay gibi konular gündemde olacaktır. Önceki haftalarda deneyimlediğimiz sert etkileşimler yerini daha ılımlı bir havaya bırakıyor bu hafta, alıştığımız konular gündemimizde olacak, rutini devam ettirme yönünde planlamalarımızı yapabiliriz. Yeni fikirleri sağlam bir temele oturtmak zor olabilir, diğer hafta Merkür’ün Retro süreci başlayacağı için karar değiştirebiliriz, farklı seçenekleri görebiliriz, o nedenle çok acele etmeden, sağlamcı bir yapı ile ilerlemek bize katkı sağlayacaktır. Merkür retrosu 13 Ocak’ta durağan etkisi ile başlıyor olacak, verilerinizi şimdiden yedeklemenizi, tavsiye ederim.

Pazartesi; Ay Oğlak Burcu’nda haftaya başlıyoruz, işlerimize odaklanmak, düzenlemek, organize etmek konusunda değerlendirebileceğimiz bir gündeyiz. Gökyüzünde yardımlaşma, birbirimizi dinleme, fedakarlık etme konusunda destekleyici açılar olacak, sevgi ilişkilerinde de uyumu yakalayabiliriz bugün. Öğleden sonraki saatler maddi tablomuzu, ilişkilerimizi yapılandırma, dönüştürme, aksayan yönleri yeniden inşa etme yönünde bizi destekliyor olacak. Para piyasalarında sert hareketler olabilir, riskli bir adım atmamaya mevcut durumunuzu korumaya çalışın tavsiyem.

Salı; Ay Kova Burcu’nda güne başlıyoruz, farklı konuları araştırma isteğimiz bugün yüksek olur, standardın dışına çıkmak isteyeceğiz, sosyalleşmek, önemli kişilerle konuşmalar yapmak için değerlendirebiliriz. Özgürlüğümüze düşkün olacağımız bir gün aynı zamanda, öğleden sonra şifa, sağlık, alternatif tıp konularında destekleniyor olacağız,  grup çalışmaları için de çok uygun bir gündür. Bütünün hayrına işler amacıyla kullanabilir, besleme, beslenme konularında yardım kuruluşlarına destek verebiliriz.  Gün genelinde yaşça büyük, olgun kişilerden tavsiyeler alabiliriz.

Çarşamba; Ay’ın Kova Burcu seyri sürüyor, sabah saatlerinde hareket yetimiz yüksek olabilir, hızlı kararlar alabilir, elimizdeki işleri hızlı şekilde organize edebiliriz. Etkin kararlar almak için çok uygun bir gün değil, rutin işleri tamamlamak için günü değerlendirirsek hızlı ilerleriz. Yeni başlayan işler askıda kalabilir, sonuca bağlanmayabilir. Venüs & Neptün etkileşimi hayalci, fazla idealize eden bir yapı verebilir, fedakarlık etme konusunda sınır tanımayabiliriz ama Venüs’ün Retro pozisyonda olduğunu hatırlayalım. Sanat çalışmaları, sergi, konser gibi aktiviteler ile günü değerlendirilebiliriz.

Perşembe; Ay Balık Burcu’nda güne başlıyoruz. Manevi yönden çok güçlü hissedeceğiz. Jüpiter ile kavuşan Ay, çok güzel şans ve fırsatları karşımıza çıkarabilir farkında olalım. İçten dilediğiniz bir şey gerçek olabilir, dua çalışmaları için sabah saatleri çok uygun, meditasyon, şifa çalışmaları yapılabilir,  yardımlaşma enerjisi çok yüksektir, bir çocuk sevindirerek güne başlayabilirsiniz, su kenarında olmak bugün iyi gelecektir.

Cuma ; Ay’ın Balık Burcu seyri sürüyor, sabah saatleri çok olumlu bir akış var, destek görmek istediğiniz konular varsa bunları güvendiğiniz kişilerle paylaşabilirsiniz, öğleden sonraki saatler manevi açıdan çok zengin bir enerji ağına sahip, aklınızdan, kalbinizden geçene dikkat edin, bugün özellikle sadaka  vermek çok iyi olur, ofisinizi, evinizi derleyip toparlayın ve güzel enerji akışına alan açın tavsiyem, bitkilerin bakımını yapmak, sulamak, sokak hayvanlarına yardım etmek, merhamet enerjisini çalıştırmak için çok değerli bir gün, değerlendirmenizi ümit ederim.

Cumartesi; Ay Koç Burcu’nda güne başlıyoruz, zihnimiz çok faal, gün genelinde Merkür’den alacağımız destek aklımızı kullanmamız gereken her noktada bize destek olacaktır, hatırlamak daha kolaylaşır, sınavlar, eğitimler için değerlendirilebilir. Aklımıza marjinal, yenilikçi fikirler gelebilir, uygulama konusunda hemen ilerlemek isteyebiliriz. Saçların hızlı uzamasını isteyenler bugün bir miktar saç kesimi yaptırabilirler. Genel olarak hareket halinde olmak, enerjimizi sportif faaliyetlerde değerlendirmek için güzel bir gün.

Pazar; Ay Koç Burcu’nda seyrine devam ediyor, bir önceki güne göre daha ağır başlı, emin ve sakin bir hissiyatla güne başlıyoruz, büyüklerimizle buluşmak için günün ilk yarısı güzel görünüyor ancak  öğleden sonra  gergin bir atmosfer mevcut, geçmiş konular, kişiler gündeme gelebilir, ikili ilişkiler konusunda gergin bir enerji olabilir diyor gökyüzü dikkat edelim, üzerinizdeki enerjiyi sportif faaliyetlere harcamak bugün çok iyi gelecektir. Kişisel bakım planlarınızı pazar gününe bırakmayın tavsiyem.

Sevgilerimle

Mutlu Ayşegül ŞENER~ Karma Astrolog

 

 

 

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com