Coşkun'dan sert açıklama. "Kimsenin ekmeği ile oynamayacağız."

08 Ocak 2022, Cumartesi
Coşkun'dan sert açıklama.

Pazartesi günü yapılacak olan Salihli Madeni Eşya Sanatkarları Esnaf Odası seçimleri öncesi çıkan söylentiler hakkında sert bir açıklama yapan Başkan adayı Hasan Coşkun, "Bilinçli olarak çıkartılan saçma sapan söylentilere kimse itibar etmesin. Derdimiz sadece ve sadece esnafımıza hizmet etmek. Kimsenin ekmeği ile oynamayacağız" dedi.

Seçim çalışmalarına aralıksız devam ettiğini kaydeden Coşkun, bilinçli bir şekilde yürütülen algı operasyonlarına itibar edilmemesi gerekildiğini söyledi.


Kendisine ve ekibine gösterilen teveccühün bazı çevreleri rahatsız ettiğini düşündüklerini belirten Coşkun “Uzun bir süredir ekibimle seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyoruz. Görüyoruz ki bizlere yoğun bir ilgi var. Buda bizi oldukça mutlu ediyor. Tüm derdimiz esnafımızı en iyi şekilde temsil etmek. Ancak görüyoruz ki oda personeli üzerinden bilinçli olarak yürütülen algı operasyonları artarak devam ediyor. Bizim kimsenin ekmeği ile oynama gibi bir düşüncemiz olmadı, olamaz. Seçimi kazanmamız durumunda oda personelini işten çıkaracaklar gibi söylentiler var. Bunlar tamamen dedikodudan ibaret ve asılsız ithamlardır. Yönetim olarak kimsenin ekmeğiyle oynamak gibi bir kararımız da yok, duruşumuz da yok.  Oda personelimiz bunca yıl bize ve odamıza hizmet etmiş arkadaşlarımızdır. Biz kimsenin ekmeği ile uğraşmak için değil, esnafımıza en iyi hizmeti sunabilme adına geliyoruz” dedi.

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com