Duru Bebek için umut veren yayın... 105 bin lira toplandı

08 Ocak 2022, Cumartesi
Duru Bebek için umut veren yayın... 105 bin lira toplandı

Salihli'de SMA Tip 1 hastası olan Duru Sağlık için düzenlenen yardım kampanyasına katılan Siberian Wellness Rüya Ekip Kurucu Lideri Elçin Yavuz Coğuplugil ve ekibi sayesinde bir gece 2 bin 100 güneş (105 bin lira )toplandı.


Hatice Sağlık (46) ve Mehmet Ali Sağlık (44) çiftinin kızları 2 yaşındaki Duru Sağlık’a, henüz 6 aylıkken SMA Tip 1 teşhisi konuldu. Tedavisinin tamamlanabilmesi için yaklaşık 20 milyon liraya ihtiyacı olan Duru bebeğin sağlığına kavuşabilmesi için başlatılan bağış kampanyasına Manisa Valiliği tarafından resmi izin verildi.


Duru bebeğin sağlığına kavuşması için yardım kampanyaları da son hızıyla sürerken, yine yardım kampanyası için Duru bebeğin sosyal medya hesaplarından her akşam canlı yayınlar da devam ediyor.
Canlı yayınlarda toplanan güneşler Duru bebeğin kampanyasına aktarılırken, son olarak yaklaşık 2 saat süren canlı yayına Rüya Ekibi ile birlikte Girişimci Elçin Yavuz Coğuplugil de katıldı. Yüzlerce vatandaşın canlı olarak takip ettiği yayında, Duru bebek için yaklaşık 2 bin 100 güneş toplandı. Bir güneşin 50 TL olarak belirlendiği yayında, Duru bebeğin sağlığına kavuşabilmesi için dün gece toplam 105 bin TL para toplandı. Duru bebek için canlı yayınlar her akşam devam edecekken, birbirinden ünlü konuklar da Duru bebeğin sağlığına kavuşabilmesi için yayınlara katılacak.

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com