Başkan Erdal Tunca ve yönetimi istişare toplantısına katıldı

14 Mayıs 2022, Cumartesi
Başkan Erdal Tunca ve yönetimi istişare toplantısına katıldı

Salihli Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi (ESKKK) Başkanı Erdal Tunca ve yönetimi, 22. Bölge Manisa Esnaf Ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifleri Birliği(MESKOB) tarafından düzenlenen hizmet içi eğitim ve istişare toplantısına katıldı.

Güncel konu ve değişikliklerin değerlendirildiği toplantıya TESKOMB Genel Başkan Vekili Bahri Şarlı, MESKOB Başkanı Recep Çınar’ın yanı sıra kooperatif başkan ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.


Toplantı hakkında bilgiler veren Salihli Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Erdal Tunca “Kooperatif ortaklarımıza dağıtılmak üzere gönderilen plasman yetersizliği ve kooperatifimizin plasman ihtiyacının giderilmesi ile şuan 275 bin lira olan kredi limitlerinin artırılması talebini ilettik” dedi.


Kredi kartı ile ödeme ve kredi faiz oranlarının düşürülmesi taleplerini de ilettiklerini anlatan Tunca  “Şuan da günü geçen takipteki taksitler kredi kartı ile ödeme yapılıyor. Ödeme işlemi vadesi gelecek taksitler ve günü gelen vadesindeki taksitlerinde kredi kartı ile ödenmesini, ayrıca yüksek olan kredi faiz oranlarının düşürülmesini talep ettik” diye konuştu.

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com