Borsa Başkanı Aksoy, TOBB 78. Genel Kuruluna katıldı.

Ekleme Tarihi : 14 Mayıs 2022, Cumartesi - 12:30
Borsa Başkanı Aksoy, TOBB 78. Genel Kuruluna katıldı.

Salihli Ticaret Borsası Meclis Başkanı Osman Kurt, Yönetim Kurulu Başkanı Yetiş Aksoy, Yönetim Kurulu Üyesi ve Tobb Delegesi Hasan Hüseyin Leblebici ve Turan Yalçın elektronik ortamda gerçekleştirilen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin (TOBB) 78. Genel Kurul Toplantısına katıldılar.

Genel Kurul Başkanlığını Necdet Takva’nın yaptığı Genel Kurul’da TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, TOBB Yönetim kurulu Üyeleri ve TOBB Konsey Başkanları salonda hazır bulunurken, 81 ilden TOBB Delegeleri ise elektronik ortamda katıldı. 


Toplantıda, Hesapları İnceleme Komisyonu Başkanı Sedat İşeri, Mevzuat Komisyonu Başkanı Fahrettin Özün, Ekonomik Raporu İnceleme Komisyonu Ferhat Çağlayan, Dilekleri İnceleme Komisyonu Ahmet Ozan Kara, Avrupa Birliği Uyum Komisyonu Göksel Başar, Dış İlişkiler Komisyonu Dursun Dağdelen, Vergi Komisyonu Abdulkadir Hastaoğlu, Ekonomi Politikası Komisyonu Nurettin Karslıoğlu ve Basın ve Yayın Komisyonu Başkanı Semra Tozaraydın tarafından komisyon sunuşları gerçekleştirildi.


TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, Genel Kurul sonrası sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “81 il ve ilçelerden katılan tüm delegelerimize teşekkür ediyorum. Oda ve Borsalarımızla birlikte üyelerimizin sıkıntılarını takip etmeye, dile getirmeye ve çözüm üretmeye devam edeceğiz” dedi.

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com