Vatan Partisi'nden 'NATO'dan çıkalım' kampanyası

04 Ağustos 2022, Perşembe
Vatan Partisi'nden 'NATO'dan çıkalım' kampanyası

Vatan Partisi Genel Merkezi tarafından Türkiye genelinde başlatılan 'NATO'dan çıkalım' adlı imza kampanyası kapsamında Salihli'de de stant açıldı.


Vatan Partisi Salihli İlçe Başkanlığı tarafından Sevgi Yolu üzerinde açılan stantta, vatandaşlar imza kampanyasına destek verdi.


Kampanyaya Vatan Partisi Manisa İl Başkanı Ramazan Çalışkan, Salihli İlçe Başkanı Murat Özyılmaz, Ahmetli İlçe Başkanı Mustafa Palatır ile üyeler ve vatandaşlar katıldı.


İmza kampanyası hakkında bilgi veren Özyılmaz “Nato Türkiye’ye ne getirdi ?. Faili meçhul cinayetler, savunma sanayimizi baltaladı, sattığı silahların kullanımını izine bağladı. Türkiye’yi üretimden kopardı, sıcak para ile denetledi, yüksek faiz cenneti yapıp borçlandırdı.  PKK’ya on binlerce tır silah verdi, vermeye devam ediyor. Güneyimizde, sözde kürdistan adı altında bir PKK devleti kurmaya çalışıyor. Yunanistan’ı koca bir ABD üssüne çevirdi, namluları Türkiye’ye doğrultuyor.  Doğu Akdeniz’de, Türkiye’yi işgal tatbikatları yapıyor.  ABD ve NATO Türkiye’ye yönelen bütün tehditlerin kaynağıdır. NATO’nun içinde kalarak Türkiye’yi savunma olanağı yoktur.  Vatan bütünlüğü ve üretim devrimi için, tüm vatandaşları kampanyamıza imza vermeye çalışıyoruz” dedi.

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com