Tunca, hem ziyaret etti, hem misafirlerini ağırladı

22 Eylül 2022, Perşembe
Tunca, hem ziyaret etti, hem misafirlerini ağırladı

Salihli Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi (ESKKK) Başkanı Erdal Tunca, bir yandan ziyaretlerini sürdürürken, bir yandan da misafirlerini ağırlıyor.

Manisa il içi atamaları kapsamında Salihli İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine atanan 2.sınıf Emniyet Müdürü Burhan Demirkıran’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Kooperatif Başkanı Tunca, Ahilik Haftası kutlamaları kapsamında da Salihli Müftüsü Adem Karakelebek ve Din İşleri Uzmanı Adem Demir’i ağırladı.


Genç girişimcilerin işyeri açılışlarına da katılmayı ihmal etmeyen Tunca, misafirlerini kooperatif binasında ağırladı. Tunca’yı AK Parti MKYK Üyesi Manisa Milletvekili Murat Baybatur ile il içi atamaları kapsamında Manisa İl Emniyet Müdür Yardımcılığı görevine atanan Mehmet Mesut Doğan’ı ağırladı.

Esnaf ziyaretlerini sürdürüyor

Esnaf ve sanatkarı ziyaret etmeyi sürdüren Kooperatif Başkanı Tunca, Türkiye Halk Bankası A.Ş. Salihli Şube Müdürü Miktad Işıldak ve Banka Müfettiş Murat Yaşar ile birlikte esnafları ziyaret etti. Esnaflara hayırlı işler dileyip, bol ve bereketli kazançlar dileyen Tunca, misafirperverliklerinden dolayı esnaflara teşekkür etti.

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com