Altıntaş Hukuk Bürosu, Salihli'de hizmete girdi...

22 Eylül 2022, Perşembe
Altıntaş Hukuk Bürosu, Salihli'de hizmete girdi...

Salihli'de genç avukat Nihat Altıntaş'a ait Altıntaş Hukuk Bürosu, düzenlenen törenle hizmete girdi.

Atatürk Mahallesi Orhaniye Caddesi Demirkap İş Merkezi 1. Katta hizmete giren hukuk bürosunun açılışına Salihli Kaymakamı Mehmet Kamil Sağlam, Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Manisa Barosu Başkanı Av. Ümit Rona, Baro Yönetim Kurulu Üyeleri, Salihli Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis Üyeleri, Oda ve Dernek Başkanları, Avukatlar ve çok sayıda davetli katıldı.

SİZLERLE BİR ARADA OLMAKTAN MUTLULUK DUYUYORUZ

Açılış töreninde konuşan Avukat Nihat Altıntaş, “Bugün heyecanlıyız, mutluyuz. Sizlerle birlikte bu güzel günü anlamlandırmak istedik. Bugün açılışı yapılan bu büromuz adalete hizmet edecek. Başarılı, adaletli, liyakatli, vicdanlı bir hukukçunun olduğu bir büro olacak. Şimdiden sizlere bunun sözünü veriyorum. Bugün burada devlet büyüklerimiz ve  meslek büyüklerimiz ile bir arada olmak bizlere ayrı bir mutluluk verdi. Bu anı sizlerle birlikte paylaşmak çok güzel, açılışımıza katıldığınız için tekrar teşekkür ediyorum” dedi.

ADALET BİR KUTUP YILDIZIDIR

Manisa Barosu Başkanı Avukat Ümit Rona ise “Manisa Barosu Başkanlığı olarak her hukuk ofisi açılışında aynı heyecanı taşıyoruz. Çünkü her zaman söylediğimiz bir şey var. Adalet bir kutup yıldızıdır.  Geri kalan her şey onun etrafında döner. Adalet mekanizması içerisinde hakim, savcı meslektaşlarımız ile birlikte yargıda adaleti sağlama noktasında en yüksek ivmeyi ortaya koyan meslek grubu avukatlardır”

SALİHLİ, İL OLMAYI HAK EDİYOR

Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda ise “Avukat Nihat Altıntaş’ı sosyal yönüyle çok aktif olması nedeniyle yakından tanıyoruz.  Salihli büyük bir ilçe, son günlerde seslendirdiğim bir konu var. Salihli, yaklaşık 400 bin nüfusa hizmet veriyor.  Bu nedenle tekrar seslendiriyorum. Salihli, il olmaya  aday bir ilçe. Cumhuriyetimizin kuruluşunda eğer yeni bir düzenleme yapılacaksa  il sayısı 100’e çıkacak ise, Salihli olarak biz il olmaya talibiz. Bu yeni işyerimiz, hem Salihli’ye, hem de camiaya hayırlı uğurlu olsun”


AVUKATLIK, ADALET MEKANİZMASI İÇİN ÇOK ÖNEMLİ

Salihli Kaymakamı Mehmet Kamil Sağlam ise "Bir avukat babası olarak buraya gelmekten dolayı büyük bir mutluluk duyuyorum. Avukatlık, adalet mekanizmasının en önemli ayaklarından bir tanesi.  Dolayısıyla bu mekanizmanın önemine istinaden böyle genç arkadaşlarımızın bu sistemin içerisine girmeleri bizleri ayrıca mutlu ediyor” dedi.


Açılış töreninde ayrıca Manisa Barosu Başkanı Avukat Ümit Rona tarafından Avukat Nihat Altıntaş’a Atatürk Tablosu hediye edildi.

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com