Bahçeşehir Koleji Salihli Kampüsü'nden yeni döneme merhaba buluşması...

03 Ekim 2022, Pazartesi
Bahçeşehir Koleji Salihli Kampüsü'nden yeni döneme merhaba buluşması...

Modern eğitim sistemleri ile öğrencileri Dünya ile yarışan başarılı liderler olarak geleceğe hazırlayan Bahçeşehir Koleji Salihli Kampüsü, yeni döneme merhaba etkinliği gerçekleştirdi.

Bahçeşehir Koleji Salihli Kampüsü, anaokulu, ilkokul ve ortaokul velileri ile öğretmenlerinin katıldığı programda yeni döneme merhaba buluşması programı düzenledi.

Lidya Sardes Hotel’de düzenlenen etkinlik yoğun ilgi görürken, yeni döneme ilişkin çalışmalar ve faaliyetler ele alındı.


Salihli Bahçeşehir Koleji Kurucusu Serdar Elmacı, “Dünya’daki eğitim modellerini herkesten önce deneyimleyen ve bu konuda kendilerini geliştiren Bahçeşehir Koleji öğretmenleri, yeni eğitim modelleri tasarlayan eğitim liderleri oluyorlar” dedi.


Elmacı “Geleceğimiz olan öğrencilerimiz, bu eğitim yolculuğunda ‘kaliteli bir yaşama’; yaratıcı, çözümleyici, bireysel yetenekleri geliştirici eğitim ve öğretim sürecinde sizlerin desteğiyle hazırlanıyorlar. ‘Kaliteli eğitim her çocuğun hakkıdır’ inancı ile ülkemizin her köşesinde ve Salihli kampüsümüzde de olduğu gibi siz değerli öğretmenlerimiz ile çalışmanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz”

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com