AK Parti 2023 Şehir Buluşmaları Manisa programı gerçekleştirildi

14 Kasım 2022, Pazartesi
AK Parti 2023 Şehir Buluşmaları Manisa programı gerçekleştirildi

AK Parti'nin 2023'e doğru şehir buluşmaları Manisa programına katılan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki ve Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez önemli açıklamalarda bulundu. Özhaseki dün İstanbul'da yaşanan terör saldırısıyla ilgili, "Amaçları tek, bu ülke büyümesin, bölünsün, parçalansın istiyorlar. Hepimizin moralini bozmak için bu tür eylemleri gerçekleştiriyorlar. Bu coğrafya zayıf devlet kaldırmaz. Bu coğrafyada güçlü olmak zorundasınız" dedi.

AK Parti’nin 2023’e doğru şehir buluşmaları programı Manisa’da da gerçekleştirildi. Toplantıya, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, AK Parti MKYK Üyeleri Emre Cemil Ayvalı, Nesrin Ulema, AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur, AK Parti Manisa Milletvekilleri Mehmet Ali Özkan, İsmail Bilen, Semra Kaplan Kıvırcık, AK Parti Manisa İl Başkanı Salih Hızlı, kadın ve gençlik kolları başkanları, belediye başkanları, daha önce il ve ilçe başkanlığı yapan isimler ile çok sayıda partili katıldı.


Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından AK Parti Hükümetleri döneminde Manisa’ya yapılan yatırımların sinevizyon gösteriminin ardından programın açılış konuşmasını AK Parti Manisa İl Başkanı Salih Hızlı gerçekleştirdi. Hızlı konuşmasına İstanbul Taksim’de meydana gelen patlamada hayatını kaybedenleri anarak başladı. Hızlı, program dahilinde yapılacak çalışmalardan bahsederek, “Manisa’ya 48 milyarlık yatırım yapıldı. Bir buçuk milyon nüfusuyla Manisa’da ülke ekonomisine katkı sağladı. Manisa’yı desteklemeye devam edeceğiz. Biz de Hükümetimizle Manisa arasında köprü vazifesi görmeye devam edeceğiz” dedi.

“Terörün kökü kazınana kadar mücadele edeceğiz”


İstanbul’da meydana gelen hain saldırıda hayatını kaybeden vatandaşlara Allah’tan rahmet yakınlarına sabırlar, yaralılara da acil şifalar dileyerek konuşmasına başlayan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, “Olayın üzerinden 12 saat bile geçmeden şüpheliler gözaltına alındı. Bu saldırılar bizi parçalamaz bölmez daha da yakınlaştırır. Terörün kökü kazınana kadar bu çalışmalarımız devam edecek” dedi.

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com