Salihli'nin 30 yıllık kaportacısı: Himmet Erol

24 Ocak 2023, Salı
Salihli'nin 30 yıllık kaportacısı: Himmet Erol

Salihli'de kaliteli ve kusursuz hizmet anlayışı ile hareket eden Himmet Erol'un sahibi olduğu Erol Oto, meslekte 30.yıla ulaşmanın haklı gururunu yaşıyor.

1993 yılında Himmet Kaporta adı altında hizmete başlayan Himmet Erol,  yaklaşık 20 yıl kaporta hizmeti verdikten sonra oğlu Akman Erol ile birlikte Erol Oto adı altında bünyesini genişletti. Salihli’de Yeni Sanayi Sitesi, 672. Sokak No:20 adresinde hizmet veren Erol Oto, daha sonra hizmet halkısını genişletip, boya sektöründe de yerini aldıktan sonra Mobihel Helios bayiliğini açtı.

“Mobihel Helios’un Salihli’de tek yetkili bayisiyiz”

“Araçla alakalı her türlü hizmeti veriyoruz” diyen Erol Oto sahibi Himmet Erol “Şuan Salihli ve bölge halkına kaporta, boya, oto kurtarma, araç alım satım ve boya satış alanında hizmet veriyoruz. 30 yıl önce kaporta alanında başladığımız sektörde, 10 yıldır boya onarım alanında da yer alıyoruz. Bir yıl öncede Salihli’de Mobihel Helios bayiliğini açtık. Şuan Mobihel Helios’un Salihli’de tek yetkili bayisiyiz.  Salihli ve bölgesindeki tüm boya ustalarının boya ve malzeme teminini Erol Oto olarak sağlıyoruz” dedi. Erol Oto olarak tüm sigorta şirketleri ile anlaşmalı olarak çalıştıklarını belirten Erol “Salihli’de bu konuda bir eksikliği gideriyoruz” dedi.

“Salihli’de bir ilki gerçekleştirdik”

Erol Oto olarak Salihli’de bir ilki gerçekleştirdiklerini anlatan Akman Erol ise “Mobihel Helios’un Salihli’de tek yetkili bayisi olarak boya ustalarına yönelik eğitim semineri düzenledik. Seminere konuşmacı olarak Mobihel Helios’un saha sorumlusu Hüseyin Köksal katıldı. Köksal, ustalara hem ürün tanıtımı yaparken, hem de meslekle ilgili püf noktalara değindi. Eğitim seminerimiz, tavuklu-pilav ve ayran ikramı ile son buldu. Katılımlarından dolayı tüm boya ustalarımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu. Akman “Bilgi için bizleri  0 532 315 0366 ve 0 507 509 0999 nolu telefonlardan ulaşabilirsiniz” dedi.

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com