Kayda, temizlik işleri personeliyle bir araya geldi

24 Ocak 2023, Salı
Kayda, temizlik işleri personeliyle bir araya geldi

Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, sabah mesaisine hazırlanan Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesinde çalışan işçilere sürpriz bir ziyarette bulunarak kahvaltı sofrasında buluştu. Salihli'nin temizliği noktasında özveriyle çalışan personeline teşekkür eden Başkan Kayda, "Bu şehrin her karışında izimiz var" dedi.

Geleneksel hale gelen şantiye ziyaretleri kapsamında Temizlik İşleri Müdürlüğü Şantiyesinde mesaiye hazırlanan işçiler ile buluşan Belediye Başkanı Zeki Kayda, personeliyle kahvaltı yaparak sohbet etti.

Başkan Yardımcıları Metin Durmaz ve Mahmut Süreyya Karaoğlu, Temizlik İşleri Müdürü Abdullah Demir ile birlikte şantiyeyi ziyaret eden Başkan Kayda, yapılan çalışmalarla ilgili bilgi aldı. 2014 yılından bugüne kadar geçen 9 yılda Salihli’ye büyük projeler kazandırdıklarını anlatan Başkan Kayda, Salihli ilçe merkezi ile mahallelerin temizliği noktasında özverili çalışmalar gerçekleştiren tüm işçilere emeklerinden dolayı teşekkür etti.

Salihli Belediyesi’nin bütün çalışanlarıyla büyük bir aile olduğunu vurgulayan Başkan Kayda, “Geleneksel hale getirdiğimiz şantiye ziyaretleri kapsamında Belediyemiz Temizlik İşleri Müdürlüğü personelimiz ile sabah mesaisi öncesinde bir araya gelerek kahvaltı sofrasında buluştuk. Her şeyin en güzelini hak eden Salihli’mizin her karışında izimiz var. Salihli’mizin temizliği için özverili çalışmalar gerçekleştiren tüm mesai arkadaşlarıma emeklerinden dolayı teşekkür ediyor ve kolaylıklar diliyorum. Güzel şehrimiz için üretmeye ve çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti belirten Temizlik İşleri Müdürlüğü çalışanları da, istek ve şikayetlerini dinleyerek kendilerine her zaman destek olan Belediye Başkanı Zeki Kayda’ya teşekkür etti.

 

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com